DECOY Black Silk Look Tights 20 denier

Kr. 80,00

Add to Cart
DECOY Black Silk Look Tights 20 denier
DECOY Black Silk Look Tights 20 denier
Kr. 80,00

by lene giver dig altid:

by lene fordele. levering 1-2 hverdage med gls. Gratis fragt ved køb over 599 kr. gratis gaveindpakning. gratis afhentning i butik. sikker betaling med mobilepay og kort. 14 dages returret.

Black 1100

DECOY Black Silk Look Tights 20 denier

Strømpebuks produceret i en semi shiny nylon kvalitet. Buksen har bomuldskile og flade sømme samt usynlig forstærkning i tå. 20 denier. Oekotex certificeret og produceret i Italien.

Størrelser:

  • S-M / 36-38
  • M-L / 40-42
  • XL / 42-44
  • XXL / 46-50
  • XXXL / 52-56

Materiale:

90% Polyamid, 10% Elastan

Yderligere information

strømpebukser: No selection

, , , , ,

Brand

DECOY

Decoy – Strømpebukser til den modebevidste kvinde

Decoy er kendt for at levere strømper og strømpebukser af høj kvalitet til den stilbevidste kvinde. Med både enkle, tidløse designs og smarte mønstre tilbyder Decoy et alsidigt udvalg, der passer til enhver kvinde. Strømpebukserne fås i forskellige denier, så du kan vælge alt fra lette og transparente modeller til mere dækkende og varme varianter. Uanset hvilket design du vælger, sikrer Decoy en perfekt kombination af stil, komfort og holdbarhed.